У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

Смартфони до 5000 грн

сортування:

  1. 1
  2. 2
сортування:

  1. 1
  2. 2

За яку суму зараз можна купити телефон? Насправді, фактично за будь-яку. Якщо ви не можете виділити собі великий бюджет, то варто розглянути купівлю телефону до 5000 грн. Вибір у цьому сегменті досить великий, і можна вибрати гаджет з непоганими характеристиками. В інтернет-магазині Yellow клієнти можуть придбати смартфон навіть з мінімальним бюджетом. Ми пропонуємо телефони від відомих виробників за доступними цінами, з доставкою в будь-яке місто України.

Які телефони можна купити за ціною до 5000 грн?

Якщо ви хочете купити телефон за 5000 гривень максимум, ви можете обирати між кількома варіантами. Гаджети можна розділити на дві групи — від порівняно маловідомих і дешевих китайських брендів, або ж від відомих світових брендів, але моделі попередніх років. Що ж можна знайти в бюджеті до 5000 гривень? Розглянемо кількох виробників.

  • Samsung. Дійсно можна купити смартфон від корейського виробника в бюджеті до 5000 грн. Зокрема, йдеться про моделі Galaxy A, які здобули неабияку популярність у бюджетному сегменті.
  • Xiaomi. Цей бренд заслужив світову популярність за рахунок продажу телефонів фактично за собівартістю та заробітку на рекламі. Тому серед смартфонів до 5000 грн можна знайти чимало товарів цього бренду.
  • Бюджетні китайські бренди. Серед таких виробників можна виділити Realme, OPPO або Honor. Вони пропонують смартфони з непоганими характеристиками, і при цьому за цілком доступною ціною.

Які типові характеристики телефону за 5К? Як правило, він працює на процесорі невисокої потужності. Обсяг оперативної пам'яті у таких гаджетів знаходиться в районі 2-4 Гб. Обсяг власної пам'яті, як правило, знаходиться в межах 64Gb або 128Gb.

Смартфони до 5000 грн у магазині Yellow

В інтернет-магазині Yellow клієнти можуть замовити бюджетні смартфони за ціною 5000 грн або навіть менше. У каталогах сайту представлений широкий асортимент моделей. Клієнти можуть вибрати телефони з різними характеристиками та особливостями. Підібрати найбільш підходящий гаджет ви можете за допомогою пошукового рядка або фільтрів. Yellow пропонує тільки офіційні телефони від виробників, з гарантією.

Доставка здійснюється в будь-яке місто України. Якщо вам потрібна допомога з вибором, фахівці Yellow нададуть консультацію і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Ставте запитання в Instagram Ставте запитання в Telegram Ставте запитання в Viber