У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

Apple Watch Series 9

сортування:

  1. 1
  2. 2
  3. 3
сортування:

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Apple Watch 9 вперше побачили світ 12 вересня 2023 року. З 24 вересня вони надійшли у продаж і одразу ж стали однією з найбільш популярних новинок бренду з Купертіно. Apple Watch Series 9 отримали покращені характеристики та деякі оновлення, у порівнянні з восьмим поколінням. Купити новинку ви можете в інтернет-магазині Yellow за справедливими цінами, а нижче ми розповімо про основні особливості нових смартгодинників. 

Apple Watch 9: що нового

У новинці від Apple використовується спеціальний кремній, що зробило годинник більш потужним і швидким. Новий двоядерний процесор може похвалитися 5,6 млрд транзисторів, що більш ніж в 2 рази більше, ніж в Series 8. 4-ядерний Neural Engine відмінно обробляє завдання машинного навчання, що в тому числі обумовлює можливість нової унікальної функції – управління годинником за допомогою жестів.

Жести роблять управління розумними годинниками значно простішим, особливо коли інша рука зайнята. Достатньо двічі торкнутися вказівним пальцем великого пальця, щоб виконати встановлену дію: поставити на паузу музику, відповісти на дзвінок, закінчити розмову і т.д.

При розробці Apple Watch 9 дизайнери компанії додали покращену систему відображення зображень: яскравість підвищена до 2000 ніт, що спрощує взаємодію з годинником як на яскравому сонці, так і в умовах поганого освітлення.

Крім того, покращено обробку запитів через Siri: тепер вона розуміє вас на 25% краще. Також анонсовано, що пізніше в 2023 році Siri на Apple Watch зможе розповідати про ваше здоров'я, якість сну минулої ночі, і так далі.

За допомогою нових Apple Watch ви можете керувати HonePod. При відтворенні музики на годиннику буде екран "Зараз грає", на якому ви зможете керувати відтворенням.

Ще одна інновація – функція Precision Finding, яка стала можливою завдяки чіпу Ultra Wideband другого покоління. Якщо ви не можете знайти ваш iPhone, ви можете скористатися годинником, і він приведе вас прямо до смартфона. Гаджет показує напрямок та приблизну відстань до iPhone.

Також Apple Watch Series 9 отримали кілька покращень для стеження за здоров'ям свого власника. Так, годинник тепер може зробити ЕКГ, подібну до такої процедури в медичному центрі. Програма Heart Rate повідомляє про зміни пульсу. Також годинник стежить за вмістом кисню в крові, відстежує жіночий цикл і допомагає стежити за психологічним станом (у програмі Mindfulness).

Годинники доступні у 5 кольорах з іще більшою різноманітністю ремінців, ніж раніше. Також ви можете вибрати з 2 варіантів розмірів корпусу: 41 або 45 мм.

Apple Watch Series 9 в інтернет-магазині Yellow

Станьте одним з перших власників нового годинника від Apple разом з нашим інтернет-магазином! Yellow пропонує широкий вибір моделей смартгодинників та найкращі ціни на новинки 2023 року. Ви можете оформити замовлення прямо на сайті та отримати свою покупку за допомогою швидкої кур'єрської доставки або самовивезення.

Ставте запитання в Instagram Ставте запитання в Telegram Ставте запитання в Viber