У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

Пилосос (порохотяг)

сортування:

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. ...
 6. 38
 7. 39
сортування:

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. ...
 6. 38
 7. 39

Пилосос – техніка, яка робить процес прибирання в будинку набагато зручнішим, простішим та швидшим. Без нього важко уявити сучасне життя. Виробники виготовляють пилососи найрізноманітнішої конструкції, з використанням нових технологій, які роблять прибирання ще простішим та ефективнішим. В інтернет-магазині Yellow представлений широкий вибір таких товарів. Ви можете купити пилосос для дому з будь-яким набором функцій.

Для сухого або для вологого прибирання?

Перед тим як купити пилосос для дому, необхідно визначитися з типом пристрою. Їх можна поділити на два типи.

 • Для сухого прибирання. Це класичні моделі пилососів, основна функція яких – прибрати пил. Вони підходять для прибирання всіх типів покриття для підлоги, особливо для килимів і ковроліну. Також пилососи для сухого прибирання – оптимальний варіант для очищення оббивки м'яких меблів.
 • Для вологого прибирання. Ці пилососи одночасно прибирають пил з поверхні та миють підлогу. Так ви можете заощадити час, виконавши одразу два види прибирання. Підходять для твердого покриття для підлоги – ламінату, паркету, плитки і т.д.

Також є різниця в ціні. Звісно, пилососи для вологого прибирання обходяться дорожче, ніж для сухого.

Тип резервуара для пилу

Ще один критерій вибору пилососа – тип резервуара для пилу. Сучасні виробники пропонують два варіанти техніки.

 • З мішком. Класичний варіант. Пилососи з мішком коштують порівняно недорого, але менш зручні в експлуатації. Мішок не дуже зручно знімати та висипати з нього пил.
 • З контейнером. Такі пилососи популярніші. Контейнер легко зняти, висипати з нього пил та помити. Вартість такої техніки трохи вища, ніж у пилососів домашніх з мішком.

Також є пристрої комбінованого типу. Вони мають і мішок, і контейнер для пилу. Однак такі пилососи найчастіше вибирають для клінінгу великих приміщень.

З аквафільтром чи без?

Ще один важливий параметр вибору побутових пилососів – наявність аквафільтра. Це спеціальний водяний фільтр, який набагато краще утримує пил. Під час прибирання пил та забруднення потрапляють безпосередньо у воду та розчиняються там. Тому після прибирання ви можете просто вилити брудну воду та залити свіжу.

Аквафільтр дозволяє вирішити важливу проблему. Коли ви очищаєте контейнер, частина пилу може розлетітися по кімнаті. Для пилососів з аквафільтром це неактуально. Пил просто розчиняється або осідає у воді та не розлітається по кімнаті. Також аквафільтр зволожує повітря у кімнаті. 

Головний недолік пилососів з аквафільтром – ціна. Такі пристрої коштують дорожче ніж пилососи без нього.

Додаткові функції пилососів

Щоб грамотно вибрати та купити сучасний пилосос, варто також знати про додаткові функції. Виробники регулярно додають нові опції. Можна вибрати такі види пилососів.

 • З акумулятором. Такі пристрої добре підходять для прибирання автомобіля. Також у них є перевага в тому, що за пилососом не тягнеться кабель, тому вони зручніші.
 • Віконний пилосос. Існують спеціальні пристрої, які забезпечують прибирання та миття вікон.
 • З парогенератором. Такі побутові пилососи добре підходять для прибирання у приміщеннях з килимами або ковроліном. Їх зручно використовувати і для догляду за оббивкою меблів. Парогенератор дозволяє швидко та легко видаляти забруднення з тканини.
 • Роботи-пилососи. Найсучасніший вид техніки. Роботи-пилососи працюють абсолютно автономно. Їх можна ввімкнути, і вони самостійно пересуватимуться по кімнаті, збираючи пил та видаляючи забруднення.

При виборі пилососа важливо враховувати ці функції та можливості. Вони підвищують вартість пристрою, але при цьому роблять прибирання набагато простіше, швидше і зручніше.

Кращі пилососи у магазині Yellow

В інтернет-магазині Yellow покупці можуть замовити пилосос гарної якості. В наших каталогах ви знайдете широкий вибір пристроїв. Ми пропонуємо пилососи різного типу з різним набором функцій. У Yellow ви швидко знайдете варіант, який підходить за можливостями та за ціною. Допомогти з вибором можуть фільтри на сайті. Вкажіть параметри пристрою й система автоматично підбере відповідні варіанти. Зробити замовлення на сайті ви можете лише за пару хвилин. Просто виберіть техніку, введіть дані для доставки та сплатіть замовлення.

В інтернет-магазині Yellow представлені пилососи від провідних світових виробників. На всі види товарів поширюється гарантія. Ми пропонуємо товари за доступними цінами. Доставка замовлень здійснюється по всій Україні. Якщо вам потрібна допомога з вибором, спеціалісти Yellow готові допомогти. Консультанти магазину нададуть відповідь на будь-яке питання і підберуть оптимальний варіант під ваші вимоги та бюджет.

Ставте запитання в Instagram Ставте запитання в Telegram Ставте запитання в Viber