У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

Ноутбуки для студентів

сортування:

 1. 1
 2. 2
 3. 3
сортування:

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Отзывы

Вибір ноутбука для навчання — непросте завдання. Він повинен мати достатню продуктивність для роботи з навчальними програмами, але при цьому бути достатньо дешевим, щоб учні або їхні батьки могли його собі дозволити. В інтернет-магазині Yellow клієнти знайдуть широкий вибір ноутбуків для студентів і школярів. Ми пропонуємо товари від провідних світових брендів за доступними цінами.

Який ноутбук придбати студенту?

Важливе питання, який купити ноутбук для студента. Існує кілька критеріїв вибору, які варто враховувати.

 • Мінімальні габарити та вага. Студентам потрібно постійно носити ноутбук із собою, тому важливо, щоб пристрій був компактним, тонким, а його вага не перевищувала 1.5 кг.
 • Автономність. Найкраще обирати ноутбуки, які мають досить потужну батарею. Далеко не завжди вдається працювати в університеті біля розетки. Щоб ноутбука вистачало на весь навчальний день, краще обирати техніку з батареєю, яка може працювати до 6 годин.
 • Безшумність. Ноутбуки для студентів мають бути максимально тихими в роботі. Найкраще обирати пристрої з острівною клавіатурою і м'яким ходом клавіш, що дасть змогу друкувати майже безшумно.
 • Продуктивність. Говорячи про те, який ноутбук купити студенту, варто зазначити, що продуктивність тут — не такий важливий критерій, як, наприклад, для ігрових ноутбуків. Проте комп'ютери такого типу повинні "тягнути" необхідні для навчання програми. Як правило, цілком достатньо техніки, оснащеної двоядерним процесором. Однак якщо доведеться працювати з графікою або кресленнями, то знадобляться більш продуктивні пристрої, з процесорами на 4-6 ядер.
 • Відеокарта. Якщо ноутбук потребує роботи з графікою, краще обирати пристрій із дискретною відеокартою. Якщо він використовуватиметься переважно для набору тексту, пошуку інформації в інтернеті, читання літератури та перегляду навчальних відео, вистачить і техніки з інтегрованим чипом.
 • Обсяг оперативної пам'яті. Також залежить від рівня складності завдань. Якщо вони прості, то вистачить і 4 Гб. Якщо ж знадобиться робота з ресурсоємними додатками, варто розглядати пристрої з об'ємом оперативної пам'яті від 8 Гб.

Також корисними опціями ноутбука для студентів будуть якісна веб-камера і підсвічування клавіатури. Веб-камера знадобиться під час участі в різних відеоконференціях. Підсвічування клавіатури буде корисним під час навчання в приміщеннях, де погане освітлення.

Ноутбуки для студентів у магазині Yellow

В інтернет-магазині Yellow клієнти можуть вибрати найкращі ноутбуки для університету. У каталогах представлений широкий модельний ряд комп'ютерів. Ви можете вибрати найбільш підходящий варіант за допомогою пошуку по сайту, а також за допомогою фільтрів. Yellow пропонує товари за доступними цінами. Також ми проводимо акції та робимо спеціальні пропозиції, що допоможе додатково заощадити. Доставка техніки здійснюється по всій території України.

Ставте запитання в Instagram Ставте запитання в Telegram Ставте запитання в Viber