У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

Смарт-годинники

сортування:

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. ...
 6. 30
 7. 31
сортування:

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. ...
 6. 30
 7. 31

Популярні запити в категорії Смарт-годинники


Технології стрімко розвиваються, і одними з останніх новинок стали смартгодинники. Ці пристрої дають змогу не тільки дізнатися поточний час, а й отримати дуже багато корисної інформації про власника та навколишній світ. Крім того, він стане надійним помічником у будь-яких справах, ефективно доповнюючи смартфон. 

Сучасні виробники щорічно випускають нові моделі, які отримують оновлення у вигляді додавання нових опцій і підвищення якості роботи базових функцій. В інтернет-магазині Yellow клієнти знайдуть безліч моделей розумних годинників. Ми пропонуємо товари від провідних світових брендів за доступними цінами.

Як працює смартгодинник?

Розумний годинник – це фактично смартфон у мініатюрі, але при цьому оснащений ще й цілою низкою додаткових функцій. Роботу гаджета забезпечує центральний процесор, також тут є оперативна пам'ять і графічний процесор низької потужності. У годиннику встановлено цілу низку датчиків, які дають змогу контролювати стан вашого організму.

Датчики зчитують ключові параметри організму і передають інформацію на процесор. Процесор обробляє отримані дані та виводить їх на екран пристрою. Також процесор віддає команду на запуск датчиків за командою користувача або в певний момент часу.

Набір датчиків у смартгодиннику досить великий. Наприклад, він може вимірювати тиск, частоту серцевих скорочень, насичення крові киснем тощо. Вся інформація виводиться на екран і може зберігатися в пам'яті пристрою, що дає змогу порівнювати параметри за різні проміжки часу.

Смартгодинник може працювати повністю автономно, але в такому разі його набір функцій обмежений. Найкраще використовувати пристрій зі смартфоном. Більшість виробників техніки розробляє як телефони, так і годинники. Є й необхідний софт, який забезпечує ефективну синхронізацію пристроїв і роботу всіх доступних функцій. 

Уся інформація, яку зчитують датчики, може зберігатися в спеціальному додатку на телефоні. Також смартфон зручно використовувати для налаштування годинника. Своєю чергою годинник може мати функцію відповіді на дзвінки, прослуховування музики через застосунок на телефоні, та доступ до мережі шляхом мобільного інтернету.

На що звернути увагу під час вибору годинника?

Перед тим як купити електронний годинник, необхідно його правильно вибрати. Важливо проаналізувати його параметри та набір функцій. Ми рекомендуємо звернути увагу на такі особливості.

Матеріал корпусу

Для виготовлення корпусу для смартгодинника використовуються такі матеріали як пластик і метал. Пластик – це дешевий матеріал, що не відрізняється високою міцністю. Всупереч тому, що сучасні виробники значно поліпшили якість використовуваного пластику, він не має аналогічних характеристик міцності та захисту, які може запропонувати метал.

Для виробництва металевих корпусів найчастіше використовують перероблений алюміній. Також корпус може бути з нержавіючої сталі або титану. Ці матеріали вирізняються високою міцністю і стійкістю до ударних навантажень. Однак, зрозуміло, що годинник у металевому корпусі коштує дорожче аналогів у пластиковому.

Також для виробництва корпусів можуть використовуватися композитні матеріали або кераміка. Вони досить міцні, але водночас коштують також дорожче за пластикові.

Найкраще вибирати смартгодинник зі стандартом захисту IP67. Цей стандарт свідчить про те, що гаджет надійно захищений від ударних навантажень і потрапляння всередину пилу. Також можна придбати пристрої з водонепроникним корпусом.

Технічні характеристики

Як і при виборі будь-якого іншого гаджета, для годинника Smart Watch необхідно ознайомитися з технічними характеристиками. Зокрема, варто звернути увагу на такі аспекти:

 • Процесор. Від його характеристик залежить продуктивність пристрою. Що вища частота його роботи та що більша кількість ядер – то краще.
 • Обсяг пам'яті. Бюджетні пристрої зазвичай мають не більше 12 Гб пам'яті. Дорогі гаджети, наприклад, від Samsung та Apple, можуть мати до 32 Гб власної пам'яті.
 • Технологія виготовлення дисплея. Найчастіше на смартгодинниках використовуються дисплеї LED або IPS. Кожен із цих варіантів має свої плюси та мінуси. IPS дешевше, на LED краще передача кольору.
 • Діагональ екрана. Можна купити годинник 1.4", 1.5" або 1.6". Як правило, вибирають варіант 1.5", це середній формат.
 • Наявність повністю сенсорного екрана. Ця опція дасть змогу максимально зручно керувати годинником, без додаткових механічних кнопок.
 • Камера. Її наявність актуальна в разі, якщо ви часто здійснюєте відеодзвінки. Використовувати для відеодзвінків розумний годинник набагато зручніше, ніж смартфон.
 • Можливість встановлення SIM-карти. Функція, яка актуальна, якщо вам доводиться часто використовувати смартгодинник без підключення до смартфона. У такому разі розумний годинник може функціонувати по суті як повноцінний смартфон, з підключенням до мобільної мережі та інтернету.

Також варто звернути увагу і на бездротові технології. Перевірте покоління Wi-Fi та Bluetooth. Корисною функцією буде вбудований GPS-навігатор. Також можна придбати смартгодинник з підтримкою NFC, що надасть змогу виконувати безконтактну оплату без картки та смартфона.

Набір функцій

Перед тим як купити електронний годинник, необхідно оцінити набір функцій. Як правило, що дорожча модель, то ширший її функціонал, і навпаки. Наприклад, у смартгодиннику можуть бути такі функції:

 • Контроль основних показників організму – тиск, пульс, насичення крові киснем, температура тіла тощо.
 • Фітнес-трекер, який здійснює контроль вашого навантаження, рівень спалених калорій після тренування.
 • Датчики вимірювання кількості кроків і відстані, яку ви проїхали на велосипеді.
 • Моніторинг фаз сну. Також годинник може бути обладнаний "розумним будильником", який спрацьовує тільки після певної фази сну.
 • Програми для тренувань. Пристрої можуть мати кілька десятків програм для тренувань.
 • Прослуховування музики. Годинник може відтворювати музику зі своєї пам'яті або через телефон.
 • Пошук телефону. У разі синхронізації зі смартфоном гаджет може допомогти його знайти.

В інтернет-магазині Yellow клієнти можуть замовити смартгодинник з будь-яким набором функцій. У каталогах доступні моделі з різними характеристиками та особливостями. Ми реалізуємо лише оригінальні товари. На всі види пристроїв поширюється гарантія. У магазині Yellow ви можете замовити смартгодинник за вигідними цінами. Доставлення замовлень здійснюється в будь-яке місто України.

Смартгодинник в розстрочу, оплата частинами

  Банк Сумма, грн Льготный период 
Срок, мес Страхование Возраст заем. Взнос Ссылка
Альфа Банк 500 – 70 000 5, 10, 12, 24 до 36 необязательно 21 - 70 от 0% Подробнее
Укрсиббанк 500 – 50 000 5, 6, 10, 24 до 24 необязательно 21 - 65 от 10% Подробнее
Идея Банк 500 – 100 000 3, 6, 10 до 36 необязательно 21 - 65 от 0% Подробнее
КредитМаркет 500 – 100 000 4 до 36 обязательно 21 - 67 от 10% Подробнее
ОTP bank 300 – 30 000 3, 5, 6 до 24 необязательно 21 - 69 от 10% Подробнее
Форвард банк 1000 – 50 000 5, 7, 10 до 36 обязательно 21 - 63 от 0% Подробнее
Приват банк 300 – 100 000 4 4 отсутсвует 18 - 70 1/4 Подробнее
Пумб 500 – 100 000 4 до 24 необязательно 18 - 70 от 0% Подробнее
Плати позже 300-200 000 3, 6, 10 до 9 отсутствует 18 - 70 от 10% Подробнее
Ставте запитання в Instagram Ставте запитання в Telegram Ставте запитання в Viber