У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

Valve Steam Deck

сортування:

сортування:

Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck вийшла 2022 року, і ця подія стала важливим сигналом, що свідчить про нову еру портативних консолей. Ще до презентації її вважали серйозним конкурентом Nintendo Switch, і так і вийшло. Приставка відразу ж викликала величезний ажіотаж на ринку та отримала безліч позитивних відгуків. В інтернет-магазині Yellow клієнти можуть купити Steam Deck за доступними цінами. Ми пропонуємо широкий вибір приставок.

Що потрібно знати про Steam Deck

Ігрова приставка від Валв отримала цілу низку технологічних рішень, які виділяють її порівняно з конкурентами. Основні з них такі:

 • Процесор. На ігрових приставках від Valve використовується потужний чіп AMD Van Gogh, який був розроблений спеціально для неї. Процесор заснований на відмінно зарекомендували себе архітектурах Zen 2 і RDNA 2. Частота роботи процесора становить 2.4-3.5 ГГц. Що стосується графічного процесора, він працює з частотою до 1.6 ГГц.
 • Дисплей. На консолях Стім Дек використовується сенсорний дисплей, діагоналлю 7 дюймів, з роздільною здатністю 1280х800 px. Він забезпечує прекрасний огляд під час ігор. Частота оновлення екрана становить 60 Гц. Екран пристрою має яскравість 400 ніт, завдяки чому приставку зручно використовувати вдень, при яскравому сонячному світлі. Також на консолі встановлено датчик яскравості, який автоматично змінює її, залежно від освітлення.
 • Пам'ять. Приставки Steam мають модуль оперативної пам'яті LPDDR5. Місткість оперативної пам'яті становить 16 Гб, чого достатньо для підтримки більшості ігор. Власна пам'ять пристрою варіюється, залежно від версії. Вона може становити 64Gb, 256Gb, 512Gb.
 • Звук. На пристрої встановлено стереодинаміки, які розташовуються спереду. Вони забезпечують живий стереозвук. Приставка оснащена мікрофоном з подвійною решіткою, який ефективно фільтрує шуми. З ним зручно грати мережею та спілкуватися з іншими гравцями.

Пристрій може управлятися однією з двох операційних систем. У базовому варіанті використовується Steam OS 3.0, яка заснована на Arch Linux. Однак за бажанням користувача на приставку може бути встановлена операційна система Windows.

Управління приставкою

Важливою "фішкою" консолі від Valve стало незвичайне розташування кнопок для управління. Тут реалізовано повнорозмірне управління. Розміщення кнопок таке:

 • Сенсорні трекпади, хрестовина і кнопки розташовані у верхній частині приставки праворуч і ліворуч. 
 • Під кнопками та хрестовиною розташовуються трекпади. Їх зручно використовувати не тільки для ігор, а й для серфінгу в інтернеті.
 • Праворуч і ліворуч знаходяться по одному тригеру.
 • На тильному боці приставки розташовані пелюсткові кнопки. По 2 кнопки розташовані з лівого і правого боку. Завдяки цьому на консолі зручно грати в шутери. 

Елементи можна зручно налаштувати під себе. Таку можливість пропонує технологія Steam Input. Також на приставці є шестимісний гіростабілізатор. Він забезпечує набагато зручніше прицілювання під час ігор у шутери. Фактично ця технологія настільки ж ефективна, як і керування за допомогою комп'ютерної мишки.

Комплектація приставок

Загалом Valve випустила 3 комплектації ігрових приставок. Від комплектації залежить і вартість консолі. Є такі версії:

 • Бюджетна версія. У ній використовується сховище типу eMMC, розраховане на 64 Гб пам'яті. Також у такій комплектації йде чохол для ігрової консолі.
 • Середня версія. Ця консоль обладнується NVMe SSD-накопичувачем. Обсяг власної пам'яті становить 256 Гб. Також геймер отримує ексклюзивний набір з акаунтом Steam і чохлом для приставки.
 • Преміальна версія. Приставка також оснащена NVMe SSD-накопичувачем. Об'єм становить 512 Гб. У комплект входять переваги попередніх версій, а також ексклюзивна тема віртуальної клавіатури та антивідблискове скло.

В інтернет-магазині Yellow клієнти можуть замовити ігрову приставку Steam Deck за доступними цінами. На сайті ви можете замовити консоль Valve у будь-якій із 3 комплектацій, а також із різним кольором корпусу. Ми реалізуємо тільки оригінальні консолі з гарантією. Доставлення здійснюється в будь-яке місто України.

Ставте запитання в Instagram Ставте запитання в Telegram Ставте запитання в Viber