Фотоапарати
Популярні запити в категорії Фотоапарати
Фотоапарати відкрили перед людьми нові можливості зберегти в пам'яті яскраві моменти свого життя. Сьогодні їхній прогрес досяг фантастичного рівня. Якщо раніше межею мрій було кольорове фото, то зараз постійно розширюється обсяг пам'яті та налаштування камер. Однак важливо правильно вибрати їх, щоб користуватися покупкою із задоволенням. Асортимент камер дуже великий, і можна підібрати як простий пристрій для аматорського використання, так і напівпрофесійний або професійний апарат. У магазині Yellow ви можете купити фотик будь-якого типу за доступними цінами.
Якими бувають фотоапарати?
Усі фотокамери можна розділити п'ять категорій. Вони відрізняються за своїми можливостями та призначенням.
- «Мильниця». Це найпростіший цифровий фотоапарат. Має мінімальну кількість налаштувань. Камера в таких фотиках має низьку роздільну здатність і здатна робити якісні фото лише за певних умов – достатнє освітлення, відсутність перешкод тощо. Ручних режимів у таких камерах не передбачено. Підійде для побутового використання, для фото «на згадку».
- «Ультразум». Різновид бюджетних цифрових фотоапаратів, які за своїми характеристиками близькі до мильниць. Головна їхня відмінність полягає в тому, що вони забезпечують кращий зум, кратність може досягати х50. Однак через низьку роздільну здатність матриці якість таких фото буде низькою. За габаритами вони трохи більші, ніж класичні «мильниці».
- Камери з ручним режимом зйомки. Ручний режим зйомки – це головне, що відрізняє їх від найдешевших фотокамер. Вони мають велику матрицю, що покращує якість фото. Однак у них не можна замінити об'єктив, а також вони мають базову фокусну відстань, яку не можна змінити.
- «Бездзеркалки». Це вже середній ціновий сегмент. У них передбачено ручний режим зйомки та можна змінювати об'єктив. Дзеркал та оптичного видошукача немає. Проте загалом такі моделі вже можна вважати напівпрофесійними. Якщо ви шукаєте камеру для фотосесій хорошої якості, але немає коштів на «дзеркалку», можна розглянути цей варіант.
- «Дзеркалки». Це напівпрофесійний та професійний сегмент, залежно від камери. Є оптичний видошукач, можна міняти об'єктив. У момент зйомки дзеркало підіймається, і картинка потрапляє на матрицю. Такі моделі зручні у використанні, але вартість відповідно чимала. Варто вибирати такі фотоапарати, якщо ви плануєте розвиватись у сфері фотографії.
Галузь камер продовжує розвиватись. Виробники пропонують нові технологічні рішення, проте вони спрямовані насамперед на професійних фотографів, і вартість таких камер є дуже високою.
На що звернути увагу під час вибору?
Якщо ви визначили відповідний для себе тип і ціновий сегмент, варто перейти безпосередньо до вибору фотокамери. Існує кілька параметрів, на які слід звернути увагу при виборі пристрою.
- Розмір матриці. Чим більша матриця, тим кращою буде якість фото. Розмір матриці вимірюється у мегапікселях (Мп або Mp). Для отримання більш-менш детальних фотографій варто розглядати камери з матрицею від 12 Mp.
- Розмір детектора. Цей показник значно впливає на якість зображення. Чим більше сенсор, тим чіткішим буде кольоровідтворювання, тим чіткішим і детальним буде фото.
- Зум. Це наближення, яке може забезпечити камера. Однак не слід гнатися за зумом – чим він більший, тим гіршою буде якість зображення. Підбирайте компромісний для себе варіант.
- Стабілізація. Забезпечує якісні фото, якщо ви ведете зйомку з рук, а не зі штатива. Якщо є стабілізація, то фотографії не будуть розмиті.
- Кріплення монітора. Фотокамери оснащуються РК-дисплеями, на яких ви можете бачити картинку. Вони можуть бути фіксованими або поворотними. Поворотні дисплеї можуть повертатись у різні боки, в тому числі й на 360 градусів.
- Наявність можливості записувати відео. В багатьох сучасних фотокамерах є така опція, але якість і довжина допустимого відео відрізняються.
- Мікрофон. Для запису звуку під час зйомки відео потрібний мікрофон. Бюджетні фотокамери з опцією запису відео мають вбудовані мікрофони. Просунуті моделі мають роз'єм для підключення зовнішнього, професійного мікрофона.
- Підтримка карти пам'яті. Переважна більшість камер підтримує традиційні карти пам'яті. Однак, відрізняється максимально допустимий обсяг. У дорогих моделях підтримка сягає 3Tb. Дешевші камери працюють з картами пам'яті на 128Gb, 256Gb, 512Gb.
- Захист. Оцініть клас захисту фотокамери. Стандартно вони захищені від пилу та невеликої кількості вологи. Однак деякі моделі мають водонепроникний корпус. Їх варто купити фотографам, які займаються підводною зйомкою.
- Тип елементів живлення. Це може бути пальчикова батарея або вбудований акумулятор.
Додатково слід звернути увагу на комплектацію. Наприклад, це стосується об'єктивів. Переконайтеся, що вони входять в комплект і чи влаштовує вас запропонований об'єктив.
Yellow – широкий вибір фотокамер
В інтернет-магазині Yellow представлені камери для фотографій та запису відео. В каталогах нашого сайту представлено широкий вибір пристроїв. Ви можете вибрати найрізноманітніші моделі, від бюджетних для домашнього використання до професійних.
Ми пропонуємо камери від провідних світових виробників за вигідними цінами. Доставка замовлень здійснюється по всій Україні.