У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

Посудомиючі машини

сортування:

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. ...
 6. 18
 7. 19
сортування:

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. ...
 6. 18
 7. 19

Вже давно у наше життя увійшли посудомийні машини. Вони є в багатьох будинках і є обов'язковим атрибутом у закладах громадського харчування. Посудомийка робить миття посуду набагато зручнішим і швидшим процесом. Однак важливо правильно вибрати пристрій, щоб він підходив за вашими вимогами та бюджетом. В інтернет-магазині Yellow клієнти можуть купити посудомийку за вигідними цінами. В каталогах представлені товари від провідних світових брендів.

Окрема або вбудована посудомийка?

Сучасні мийні машини для посуду можна розділити на дві великі категорії за типом установки:

 • Окремі посудомийки. Це класичний варіант посудомийної машини. Вона є окремим пристроєм, її можна встановити у будь-якій точці кухні. Однак варто пам'ятати, що посудомийка – габаритний пристрій і вона не підійде для квартири з маленькою кухнею.
 • Вбудовані посудомийки. Такі пристрої вбудовуються в кухонні меблі. Наприклад, її можна вбудувати в стільницю. Посудомийні машини такого типу компактні, вони не вибиваються з загального інтер'єру кухні. Проте вартість їх, відповідно, вища.

В останні роки саме вбудовані посудомийки є трендом. Вони не вимагають окремого місця і не виділяються в інтер'єрі кухні. Проте окремі посудомийки все ще залишаються актуальними. Якщо у вас є місце на кухні та бажання заощадити, можна придбати посудомийку, що буде стояти окремо. 

Які габарити може мати посудомийна машина?

Дуже важливий критерій вибору мийної машини для посуду – габарити. Це достатньо велика техніка і розміри важливо враховувати при виборі. За цим показником техніку можна поділити на три категорії.

 • До 45 см. Це компактні побутові пристрої. Гарний вибір, якщо на кухні мало місця. Компактна техніка, яка вміщує не багато посуду.
 • 45-60 см. Середня категорія побутових посудомийних машин. Це компромісне рішення з погляду місткості та габаритів. Підходить для великої родини та кухні середніх розмірів.
 • Понад 60 см. Це великі посудомийні машини, які є найбільш практичними для закладів. Такі посудомийки можуть вміщувати велику кількість посуду.

Звичайно, для побутового використання підходять перші дві категорії, і головне питання при виборі – скільки місця є на вашій кухні та скільки посуду потрібно мити. Також варто звернути увагу на глибину посудомийної машини. Мінімальний показник для таких пристроїв – 55 см, максимальний – 60 см.

Класи сушіння посудомийних машин

Посудомийні машини можуть мати різний набір функцій. Їм надаються різні класи сушіння. Вони позначаються маркуванням – A, B, C, D. Значення цих класів такі:

 • Клас A – посуд після миття буде повністю сухий.
 • Клас B – посуд після миття може бути вологим.
 • Класи C і D – на посуді може бути чимало води і його потрібно буде досушувати. 

Зазвичай до категорій C і D належать застарілі моделі. Сучасні машини використовують нові технології сушіння. Для бюджетних моделей застосовується конденсаційна сушка. Суть полягає в тому, що всередині машини підвищується температура, що призводить до випаровування вологи. Залишки рідини просто стікають по камері. У дорожчих моделях використовується турбосушка, яка повністю випаровує вологу з поверхні посуду. Завдяки цьому вдається повністю висушити тарілки та чашки. Деякі моделі використовують повітряний потік: спеціальний вентилятор обдуває посуд гарячим повітрям. Це ефективна технологія, але такі машини для миття посуду працюють доволі голосно.

Додаткові функції посудомийних машин

Набір функцій суттєво варіюється, залежно від моделі. Наприклад, при виборі варто звернути увагу на такі опції.

 • Функція швидкого миття. Оптимальний варіант, якщо посуду небагато і немає суттєвих забруднень (наприклад, жиру). Якщо вам потрібно помити кілька тарілок, то не потрібно витрачати велику кількість води та довго чекати. Функція швидкого миття заощаджує воду, електроенергію та час.
 • Функція інтенсивного миття. Це корисна опція, якщо часто доводиться мати справу з сильними забрудненнями. Наприклад, якщо потрібно часто мити жирні сковорідки або деко, є плями, які складно відмиваються, посуд із сухими залишками їжі. Інтенсивне миття – енергозатратний режим, але він дозволяє впоратися зі складними забрудненнями.
 • Гігієнічна обробка. Функція, яку мають досить дорогі посудомийки. Такі машини для миття посуду не лише миють, а й дезінфікують. Зокрема, вони повністю знезаражують посуд, вбивають бактерії та грибки на поверхні.
 • Половинне завантаження. Якщо є функція половинного завантаження, це дозволяє не накопичувати посуд, щоб завантажити бак повністю. Так можна підтримувати весь посуд у чистоті, незалежно від того, скільки його накопичилося в конкретний момент.
 • Відмивання скляного посуду. Скло – специфічний матеріал. На його поверхні часто залишаються розводи, і посуд після миття може мати неестетичний вигляд. Спеціальний режим дозволяє відмивати скло, не залишаючи на ньому жодних розводів.

Багато в чому ціни на посудомийку залежать від набору функцій. Тому їх важливо оцінити перед тим, як зробити вибір.

Найширший вибір посудомийок у магазині Yellow

В інтернет-магазині Yellow клієнти знайдуть широкий вибір посудомийних машин. У каталозі представлена ​​техніка від провідних брендів, таких як Electrolux, Hotpoint, Bosch, Beko, Siemens, Whirlpool і т.д. Ви можете вибрати відповідний варіант за набором функцій, за габаритами, купити посудомийку, що встановлюється окремо чи вбудовану техніку.

В інтернет-магазині Yellow покупці можуть придбати виключно оригінальну техніку. На всі види товарів поширюється гарантія від виробників. У нашому каталозі ви знайдете посудомийки за доступними цінами. Доставка замовлень здійснюється у будь-яке місто України.
Ставте запитання в Instagram Ставте запитання в Telegram Ставте запитання в Viber