У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

Портативні зарядні станції Bluetti.

сортування:

  1. 1
  2. 2
сортування:

  1. 1
  2. 2

Популярні запити в категорії Портативні зарядні станції


Зарядні станції Bluetti стали надійним помічником для українців у періоди відключення електрики. Це американський бренд зарядних станцій, який чудово зарекомендував себе з погляду якості та різноманітності продукції. В інтернет-магазині Yellow клієнти можуть замовити джерела живлення Bluetti за низькими цінами та доставкою у будь-яке місто України.

Переваги зарядних станцій Bluetti

Портативні електростанції Bluetti Power є одними з найпопулярніших на ринку нашої країни. Пристрої мають кілька важливих переваг, в тому числі:

  • Вбудований літій-залізофосфатний акумулятор. Батареї такого типу мають відмінні характеристики щодо довговічності, швидкості зарядки та здатності витримати велику кількість циклів заряду та розряду. Також вони підтримують функцію швидкої зарядки.
  • Висока якість збірки. Зарядні станції Bluetti чудово показали себе з погляду якості.
  • Широкий модельний ряд. Каліфорнійська компанія Bluetti розробила різні рішення. Можна знайти оптимальний варіант для енергопостачання будинку або квартири, для заряджання невеликих гаджетів, для живлення електроінструменту на будівництві і т.д.
  • Можливість віддаленого керування. На Блюетті станціях реалізована підтримка Bluetooth та Wi-Fi. Керувати ними можна через мобільний додаток. Підключивши станцію до Bluetooth або Wi-Fi, ви можете віддалено вмикати або вимикати її, вибирати потрібні порти, контролювати рівень зарядки, використовувати інші функції.
  • Велика кількість портів. Bluetti – функціональна станція, яка може заряджати різні пристрої. Станції оснащені виходами AC (220/230, 380 В), USB-A, USB-C, для автомобільних адаптерів (розетка прикурювача) і т.д.

Ще однією важливою і дуже корисною функцією є підтримка сонячних панелей. Ви можете підключати фірмові панелі Bluetti через спеціальний порт та заряджати станцію, навіть якщо електрики немає протягом тривалого часу.

Зарядні станції Bluetti у магазині Yellow

В інтернет-магазині Yellow клієнти можуть придбати зарядки Bluetti в Україні. Пропонуємо широкий вибір станцій з різним набором функцій, з різною вихідною потужністю та ємністю акумуляторів. Ми реалізуємо винятково оригінальну продукцію від каліфорнійського бренду. На всі види зарядних станцій поширюється гарантія. Інтернет-магазин Yellow пропонує купити зарядні станції за найнижчими цінами. Доставка здійснюється в будь-яке місто України. Якщо вам потрібна допомога з вибором, консультанти інтернет-магазину допоможуть вибрати найкращий варіант для вашого випадку.

Ставте запитання в Instagram Ставте запитання в Telegram Ставте запитання в Viber