Ваша корзина покупок пуста.
У вас нет товаров для сравнения.
Розстрочка на товари без візиту до банку!
Спеши! До конца акции осталось:
0
дней
:
0
часов
:
0
минут
:
0
секунд
19.03.2020-31.05.2020
Вже звик до життя "Онлайн"?

Банки теж все більше орієнтовані на "онлайн" клієнтів, та пропонують все зручніші і зручніші способи взаємодії з клієнтами. Нещодавно до переліку онлайн-банків долучився "УкрСиббанк". А ми підтримуємо будь-які заходи направлені на збереження вашого здоров’я, та підібрали декілька варіантів купівлі товарів нашого магазину на виплат, без візиту до банку!

1) Альфа-Банк

2) Ідея Банк

3) УкрСиббанк (новинка)

4) Плати Пізніше

5) SLON Credit

Тепер більш детально розглянемо кожен з цих варіантів.

Альфа-Банк.

Наразі має найбільш вигідні умови кредитування на будь-який термін. До 5-ти місяців без комісій, першого внеску та обов’язкового страхування. На більш довгий термін, наприклад на 7, 10, 12 та 22 місяці застосовується невелика одноразова комісія за надання кредиту. Розмір її складає відповідно вищеперерахованих термінів – 3,5%, 5%, 8% та 18% від суми кредиту. Головне те, що рішення про надання кредиту отримуєш оналйн, а підписуєш документи дочекавшись вдома кур’єра банку.

Ідея Банк.

Пропонує своїм клієнтам оформити розстрочку до 3-х місяців без жодних нарахувань, навіть без СМС- сервісу. На більш довгий термін кредити від Ідея Банку оформляються з фінансовим захистом, котрий вартує від 0,125 до 1% на місяць, в залежності від обраного терміну. Підписати документиможна дочекавшись кур’єра банку лише в обласних центрах України або ж з візитом до банку чи міні-офісу за наявності таких у вашому місті. https://ideabank.ua/ru/map

УкрСиббанк

Новий гравець на ринку "повного" оналйн-кредитування. Кур'єри приїдуть з документами до вас додому чи на роботу у будь-яку точку країни, якщо у них є наподалік представництво банку. Окрім луганської та донецької областей. Актуальні умови кредитування у кредитному калькуляторі. Натискай "купити в кредит" в обраному товарі

Плати Пізніше

Фінансова організація, котра пропонує своїм клієнтам кредити, отримати які можна не виходячи з дому взагалі! На електронну пошту надходить договір, який підписується електронним підписом. Чудовий варіант для віддалених містечок та сіл, де немає жодних фінустанов. Умови розповімо у телефонному режимі та проведемо розрахунок платежу.

SLON Credit.

Це також фінансова організація, яка працює точнісінько за такою ж схемою як і Плати Пізніше, однак кредити цієї організації не потребують першого внеску! Умова проста – нараховується 0,24% на день на залишок кредиту.

Тож, якщо стоїть питання чи купити за готівку товар, чи відкласти до кращих часів, кредит – гарна ідея зафіксувати теперішню вартість товару, та не бути прив’язаним до коливання курсу валюти відкладаючи заощадження. Окрім цього, не треба витрачати значну частину сімейного бюджету, а поступово, згідно графіку платити комфортну для вас суму.

Міцного Вам здоров’я, терпіння та вдалих покупок на Yellow.ua!
Подпишись
Не трать время на поиски скидок, акций и новинок. Мы сами их тебе пришлем.