У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

Apple iPhone 16

сортування:

 1. 1
 2. 2
 3. 3
сортування:

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Багатьох людей хвилює питання: чи вийде новий айфон? Ми вже знаємо точну відповідь – так, нова модель айфону не за горами. Розробники Apple працюють над нею, і вже навіть відомі деякі особливості Айфону 16, дата виходу якого – 10 вересня 2024 року. Розкажемо, про які нововведення йдеться, як вони змінять iPhone 16 і на що чекати клієнтам.

Дизайн і екран пристроїв

По дизайну і дисплею iPhone 16 вже маємо злив від авторитетного інсайдера Sonny Dickson. Він опублікував фото макетів iPhone 16 та iPhone 16 Pro та їхні розміри. Якщо вірити інсайдеру, то айфон буде випущений у 4 версіях:

 • iPhone базової версії – 6.1, 6.7 дюймів;
 • iPhone Pro – 6.3, 6.9 дюймів.

Також розробники Apple зменшили масив блоку камери для базових iPhone. Якщо раніше це був великий квадрат з діагональним розташуванням камер, тепер базові моделі айфонів отримають овальний блок з двома камерами, які розташовані вертикально. Для моделей Pro нічого не змінилося. Блок залишився квадратним, а три камери розташовані у шаховому порядку. 

Очікувані характеристики

Одне з найпопулярніших питань щодо Айфона 16 – характеристики. Офіційно Apple їх ще не оголошувала, але з інформації від інсайдерів картина вже стає більш-менш зрозумілою. Орієнтовно показники будуть наступні:

 • Процесор – А18 Bionic, 6 ядер.
 • Оперативна пам'ять – 8 гігабайт.
 • Власна пам'ять від 128GB до 1Tb.
 • Основна камера – 48MP.

На даний момент це все, що відомо про характеристики з повідомлень інсайдерів. Однак з наближенням до дати виходу ми отримуватимемо все більше інформації.

Оновлений процесор A18 

Говорячи про те, яким буде Айфон 16, необхідно розглянути його чіп. Про нього вже відомо чимало інформації. Новий смартфон від Apple отримає центральний процесор A18. І тут є важлива відмінність від попередніх моделей. Раніше компанія з Купертіно використовувала нові процесори лише на преміальних лінійках Pro та Pro Max. Базові версії отримували старі чіпи, які використовувалися на Pro та Pro Max попереднього покоління. В даному випадку процесор A18 буде встановлений на всіх гаджетах 16 моделі, у тому числі на iPhone 16 та iPhone 16 Plus. Це суттєво скоротить різницю у продуктивності між гаджетами.

Також авторитетні джерела повідомляють, що Apple спромоглася вирішити одну з найбільших проблем айфонів попереднього покоління. Користувачі масово повідомляли про проблему перегріву iPhone 15 Pro і Pro Max. Щоб уникнути цієї проблеми, розробники із Купертіно використали графенові радіатори. Особливість графену полягає в тому, що цей матеріал має фантастичну теплопровідність. Наприклад, цей показник у 10 разів перевищує аналогічні характеристики міді. Графеновий радіатор має стати альтернативою збільшення розміру радіатора, що неможливо через компактні розміри iPhone.

Удосконалена кнопка Action

На версіях iPhone 15 Pro та Pro Max компанія Apple успішно протестувала кнопку Action, яка замінила перемикач беззвучного режиму. Action відкрила нові можливості для кастомізації, завдяки чому її високо оцінили користувачі. На останньому айфоні її можливості будуть додатково розширені.

У новій версії очікується, що кнопка буде перетворена на кнопку ємнісного типу. Вона перетвориться на щось аналогічне кнопці «Додому» з Touch ID у старих версіях iPhone або трекпаду Force Touch у нових Macbook. Її оснастять датчиком, який оцінюватиме силу натискання. Apple розглядає кілька варіантів щодо її інтеграції. Очікується, що кнопка отримає чималий розмір.

Оперативна пам'ять та покращений модуль Wi-Fi

Новий телефон Apple iPhone 16 отримає збільшений обсяг оперативної пам'яті В смартфоні буде ОЗП об'ємом 8Gb. Для порівняння, моделі iPhone 15 Pro та Pro Max мають обсяг оперативної пам'яті 6Gb. Очікується, що такий крок дозволить зробити новий телефон ще більш продуктивним, особливо у поєднанні з новою iOS 18, яка буде ще краще оптимізована.

Також iPhone 16 отримає новий модуль Wi-Fi. Це буде версія Wi-Fi 6E. Модуль працюватиме в діапазоні 6 ГГц, завдяки чому прийом стане більш стійким до перешкод, а швидкість роботи інтернету на пристрої зросте.

Найкраща камера в історії?

На даний момент про камеру базової версії, а також версії 16 Plus, відомо мало. Очікується, що у плані заліза вона буде приблизно на рівні попереднього покоління. Поліпшать можливості програмного забезпечення, особливо це стосується нового рівня штучного інтелекту. Однак модель iPhone 16 Pro Max отримає потужне оновлення, яке інсайдери назвали «Найкращою камерою в історії».

Основна камера буде мати роздільну здатність 48Mp. Однак сам сенсор камери зазнає змін, його структура буде багаторівневою, що дозволить підвищити якість фото та відео. Додадуть новий аналого-цифровий перетворювач та цифрове регулювання підсилення, що забезпечить ефективне шумозаглушення.

Основний сенсор камери матиме розмір 1/1,14 дюймів. Таке рішення дозволить покращити якість фото навіть за умов поганого освітлення.

Якою буде ціна?

Ключове питання – скільки коштує iPhone 16. Точно ми про це дізнаємося лише на презентації. Проте вже є припущення інсайдерів. Орієнтовна вартість буде наступною:

 • Базові версії iPhone 16 – від $999 до $1299;
 • iPhone 16 Pro і Pro Max – від $1099 до $1499.

Очікується, що Айфон 16 буде дорожчим за попередні моделі, але це буде і один з найпотужніших смартфонів з тих, що є на ринку. Оформити попереднє замовлення на нього ви зможете в інтернет-магазині Yellow відразу після презентації. 

Ставте запитання в Instagram Ставте запитання в Telegram Ставте запитання в Viber