Ваша корзина покупок пуста.
У вас нет товаров для сравнения.
Телевізори Samsung 2021 року вже у наявності
15.04.2021-15.04.2021
Зустрічайте нові Neo QLED телевізори.

Технологія Quantum Matrix Pro - Перетворіть свій дім на ідеально освітлену залу для концертів чи театральних вистав.
Технологія Quantum Matrix Pro керує підсвіткою нових інноваційних у своїй мініатюрності світлодіодів Quantum Mini. За рахунок крихітних світлодіодів та точного контролю за світлом суттєво знижується засвічування елементів зображення та забезпечується відтворення глибоких відтінків чорного з поліпшеною деталізацією.

Бездоганне 8К зображення завдяки можливостям AI
Процесор Neo Quantum 8K
Відчуйте себе вболівальником на трибуні завдяки більш точному відтворенню деталей зображення.
Процесор Neo Quantum Pro 8K підтримує удосконалену технологію AI масштабування зображення до якості 8K. Вона використовує згенеровані 16 нейромережами дані для досягнення більш детальної роздільної здатності рівня 8К незалежно від якості вихідного зображення.

* Якість перегляду може різнитися залежно від типів контенту та формату. Масштабування може не застосовуватися до режиму приєднання ПК та ігрового режиму.

Мільярд відтінків точних кольорів
100-відсоткое охоплення кольору завдяки технології квантових точок
Почніть подорожувати разом із Neo QLED і погляньте на світ у всіх його незліченних барвах.
У телевізорі Neo QLED використовуються наномасштабні квантові точки, які забезпечують 100-відсоткове колірне охоплення кольору для контенту будь-якого типу, навіть у найяскравіших сценах.

* 100-відсоткове колірне охоплення виміряно у режимі «Кіно» та в колірному просторі DCI-P3, результат сертифіковано асоціацією VDE.

Найдрібніші деталі при будь-якому рівні яскравості
Quantum HDR 64x
Відкрийте глибший рівень деталізації у вашому улюбленому фільмі.
Іноді буває важко оцінити всі деталі зображення, особливо в епізодах, що містять світлі й темні зони одночасно. Технологія Quantum HDR 64x забезпечує незрівнянну якість відтворення чорних та світлих зон, тож ви будете бачити всі до останньої деталі згідно із задумом режисера.

* Діапазон яскравості Quantum HDR базується на внутрішніх стандартах випробувань і може змінюватися залежно від умов перегляду або технічних характеристик.
Подпишись
Не трать время на поиски скидок, акций и новинок. Мы сами их тебе пришлем.