Ваша корзина покупок пуста.
У вас нет товаров для сравнения.
Кредитна пропозиція від УкрСиббанку - 24 місяці без комісії!
Спеши! До конца акции осталось:
0
дней
:
0
часов
:
0
минут
:
0
секунд
03.09.2021-19.09.2021
А ви знали що більшість американців купують нові iPhone у дворічний контракт з оператором зв’язку? Так, у нас такої конкретно програми в країні немає, проте ми підготували для Вас дуже схожу схему до iPhone Upgrade Program від Apple. Нові смартфони Apple мають досить значний запас потужності, якого вистачає на декілька років, і наші клієнти часто оновлюють свої смартфони раз на 2 роки. Також ми проводили опитування наших клієнтів і виявили, що вам зручно купувати у розстрочку чи кредит на 24 місяці. Платиш невеликими платежами без значної шкоди сімейному бюджету.

Давайте розглянемо приклад:

Іван має у на руках iPhone X на 64gb в чудовому стані. Іван звертається до нашого сервісного центру для оцінки вартості його телефону по програмі trade-in та отримує за нього 8 400 грн. Ці гроші Іван використовує як авансовий внесок при купівлі нового Apple iPhone 12 Pro 128GB (Gold) за 28 889 грн. решту 20 489 Іван оформив у нову програму від УкрСиббанку на 24 міс. Платіж по залишку суми склав 1006 грн. Іван на руках з новеньким потужним телефоном, всі гроші у нього в кишені. Плата почнеться через 30 днів після оформлення, а невеликий платіж для його кишені буде майже непомітним, тобто платити Іван буде «без напрягу».

Умови програми:
- 24 пільгові місяці
- 0% страхування
- СМС сервіс 50 грн. на міс.
- 0% одноразова комісія
- Як ми бачимо, з боку банку ви отримуєте чисту розстрочку на 2 роки.

Ви запитаєте: «І в чому сенс?». Є в цій програмі і недоліки – ціна на товар при такій програмі дещо вища. Проте симбіоз вартості товару в нашому магазині та умов кредитування, роблять цю програму вигіднішу зі всі існуючі аналоги серед магазинів конкурентів. Якщо ми порахуємо остаточний платіж по кредиту, і вам запропонують десь менший платіж – дайте знати, нам буде дуже цікаво.

Програма вже діє, тож обирай нову (або майже нову) техніку, роби замовлення та скористайся перевагами нової програми! Всі подробиці розкажемо після замовлення
Купуй «без напрягу», друже.

Повертайся на головну сторінку у магазин > обирай обновку > купити в кредит. обирай акційні умови на 24міс. > отримуй рішення ОНЛАЙН, підписуй договір у відділенні банку, або приходь до нас у магазини (див. розділ контакти) і оформи кредит на місці.