Ваша корзина покупок пуста.
У вас нет товаров для сравнения.
Кредитна пропозиція від ОТП Банку - 24 місяці без комісії!
Спеши! До конца акции осталось:
0
дней
:
0
часов
:
0
минут
:
0
секунд
01.01.2022-31.01.2022
Техніка Apple на виплат!
Ми, разом з ОТП Банком підготували найвигіднішу розстрочку в Україні і далі розповімо у чому сенс. Ну а ми пропонуємо тобі не витрачати на подарунки багато готівки під час свят, бо готівка це готівка - нею ти завжди зможеш скористатися за призначенням. Ми пропонуємо розкинути суму на 2 роки, та, нарешті придбати те, про що давно мріяв. Може новий гаджет, або величезний телевізор, можливо MacBook для роботи і т.д.

Умови програми:
- 24 пільгові місяці
- 0% страхування
- СМС сервіс 490 грн. одноразово.
- 0% одноразова комісія
- Як ми бачимо, з боку банку ви отримуєте чисту розстрочку на 2 роки.

Ви запитаєте: «І в чому сенс?». Сенс в тім, що ціна на товар при такій програмі дещо вища за рахунок підвищеної комісії за безготівковий розрахунок від нашого магазину (частину відсотків ми сплатимо за тебе), проте симбіоз вартості товару в нашому магазині та умов кредитування, роблять цю програму вигіднішу зі всі існуючі аналоги серед магазинів конкурентів. Якщо ми порахуємо остаточний платіж по кредиту, і вам запропонують десь менший платіж на аналогічний товар – дайте знати, нам буде дуже цікаво.

Програма вже діє, тож обирай нову (або майже нову) техніку, роби замовлення та скористайся перевагами нової програми! Всі подробиці розкажемо після замовлення.

Повертайся на головну сторінку у магазин > обирай обновку > купити в кредит. обирай акційні умови на 24міс. > отримуй рішення ОНЛАЙН, підписуй договір у відділенні банку або онлайн, якщо ти клієнт цього банку.